søg menu

ÅBNINGSTIDER

Mandag og tirsdag: kl. 14-21 – (LASER kl. 14-19)
Onsdag og torsdag: kl. 10-16
1. lørdag i måneden: kl. 10-15 – (LASER og STORPRINT er lukket om lørdagen)

Fredag og søndag: Lukket

TIDSBESTILLING

Til KERAMIK bestilles tid via bookkeramik.godsbanen.dk.

HUSK at afbestille, hvis du bliver forhindret i at komme. Vi frigiver din tid et kvarter efter aftalt fremmøde, så en anden kan få glæde af pladsen.

Øvrige VÆRKSTEDER – spørg på værkstedet om der er plads, og ellers må du vente på en ledig plads. Der er cafébord og stole uden for Informationen.

BETALING I INFORMATIONEN

Værkstedet opgør og registrerer din betaling for tid og materialer. Du betaler via Mobilepay eller kort i Informationen. Af hensyn til corona undgår vi helst kontantbetaling.

KONTAKT

Informationen
vaerksteder@godsbanen.dk
+45 8940 9940

Keramik 
keramik@godsbanen.dk
+45 2920 9048

Grafisk
grafisk@godsbanen.dk
+45 4186 0947

Storprint
storprint@godsbanen.dk
41856581

Laser
laser@godsbanen.dk
+45 4185 6567

Metal 
metal@godsbanen.dk
+45 2920 3846

Tekstil og serigrafi
tekstil@godsbanen.dk
+45 4185 6585

Træ 
trae@godsbanen.dk
+45 4185 6569