søg menu

GODSBANENS MEDARBEJDERE ER ALTID KLAR TIL AT HJÆLPE DIG

KOM FORBI OG MØD OS

Findes oftest på Åbne Scene.

Christian Vestergaard

Åbne Scene / teknik
+45 4185 6586
christian@godsbanen.dk

Findes oftest på Åbne Scene.

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Dorte Kerstens

Informationspedel
+45 2522 1210
dorte@godsbanen.dk

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Løber oftest rundt i hele huset.

Erik Jørgensen

Teknik, nøgler mm
+45 4042 9988
erik@godsbanen.dk

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Løber oftest rundt i hele huset.

Holder pænt inde og ude.

Erik Skov

Bygning og Drift

 

Holder pænt inde og ude.

Har styr på alt det praktiske.

Erik Westberg

Tilsynsførende
+45 2920 9043
ewe@aarhus.dk

Har styr på alt det praktiske.

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Flemming Dybbøl

Direktør
+452629 6868
flemming@godsbanen.dk

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Gydde Madsen

Udviklingskonsulent / Salgsvognen
+45 2212 8399
gydde@godsbanen.dk

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Har styr på alt det praktiske

Harry Jensen

Tilsynsførende
+45 2929 9043
jehaj@aarhus.dk

Har styr på alt det praktiske

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Helle Nielsen

Økonomi, Lokaleudlejning mm
8940 9936
helle@godsbanen.dk

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Lone Sunn Pedersen

Lokaleudlejning mm
+45 2784 5471
lone@godsbanen.dk

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3F i Skovgaardsgade).

Lotte Them Bruhn

Administration
+45 4185 6661
chtb@aarhus.dk

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3F i Skovgaardsgade).

Kontor på 2. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3F i Skovgaardsgade).

Nicole Lazaridis Højland

Ridehuset, Brobjerg mm
+45 4189 0996
hnil@aarhus.dk

Kontor på 2. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3F i Skovgaardsgade).

Kontor på 2. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3F i Skovgaardsgade).

Nina Bryzyz

Økonomi
+45 2920 9046
nina@aarhus.dk

Kontor på 2. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3F i Skovgaardsgade).

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Oksana Møller

Lokaleudlejning
+45 8940 9936
oksana@godsbanen.dk

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Pablo (Jonas P. Rasmussen)

Eventkoordinator & Teknisk assistent
+45 28688606
pablo@godsbanen.dk

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Kontor på 2. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3F i Skovgaardsgade).

Randi Madsen

Rengøringsansvarlig
+45 2920 4406
rsm@aarhus.dk

Kontor på 2. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3F i Skovgaardsgade).

Kontor på 2. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3F i Skovgaardsgade).

Tina Hjardgaard

Administrationschef
+45 2920 9045
tiiv@aarhus.dk

Kontor på 2. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3F i Skovgaardsgade).

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Trine Sørensen

Kommunikations-
medarbejder
+45 2633 0901
trine@godsbanen.dk

Kontor på 1. sal i Hovedbygningen.

(Indgang: 3E eller 3F i Skovgaardsgade).

Har styr på alt det praktiske.

Waldi Bryzyz

Tilsynsførende
+45 2920 9043
wjb@aarhus.dk

Har styr på alt det praktiske.